1. Produk kita yaiku konektor koaksial RF tipe 7/16 (L29). Impedansi karakteristik konektor iki yaiku 50 Ohm, sing nduweni karakteristik daya dhuwur, VSWR rendah, atenuasi cilik, intermodulasi cilik lan kedap udara sing apik.
Kaping pisanan, konektor koaksial RF 7/16 (L29) thread-coupled kita nduweni kapasitas daya sing dhuwur banget, sing bisa nggawa daya nganti 2 kW. Iki tegese bisa digunakake kanthi stabil lan andal ing aplikasi daya dhuwur tanpa kuwatir babagan gangguan utawa distorsi sinyal.
2. Kapindho, konektor kita nduweni VSWR sing sithik banget, yaiku rasio gelombang ngadeg voltase. Iki tegese bisa nyedhiyakake transmisi sinyal sing berkualitas tinggi nalika nyuda pantulan lan kerugian sinyal, saengga njamin akurasi lan stabilitas sinyal.
3. Kajaba iku, konektor kita nduweni atenuasi sing endhek, sing tegese bisa nyedhiyakake atenuasi sinyal sing endhek banget, saengga bisa ngoptimalake kekuatan lan stabilitas sinyal. Kajaba iku, konektor kita nduweni intermodulasi sing cilik, sing tegese bisa kanthi efektif nyuda gangguan lan distorsi antarane sinyal frekuensi sing beda-beda, saengga njamin akurasi lan stabilitas sinyal.
4. Pungkasan, konektor kita nduweni kinerja kedap udara sing apik banget, tegese bisa digunakake ing lingkungan sing atos, kayata suhu dhuwur, kelembapan dhuwur, tekanan dhuwur, lan liya-liyane. Ing wektu sing padha, uga bisa nglindhungi njero konektor saka pengaruh lingkungan njaba, saengga bisa ngluwihi umur layanane.
| Konektor Din Male 7/16 Kanggo Kabel Pengumpan Busa 1-1/4" | ||
| Nomer Model | TEL-DINM.114-RFC | |
| Antarmuka | IEC 60169-4; DIN-47223; CECC-22190 | |
| Listrik | ||
| Impedansi Karakteristik | 50ohm | |
| Rentang Frekuensi | DC-7.5GHz | |
| VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| IM Urutan kaping 3 (PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| Tegangan Tahan Dielektrik | ≥4000V RMS, 50Hz, ing lumahing segara | |
| Resistensi Dielektrik | ≥10000MΩ | |
| Resistensi Kontak | Kontak Pusat ≤0.4mΩ | Kontak Njaba ≤1 mΩ |
| Kawin | Kopling ulir M29*1.5 | |
| Mekanik | ||
| Kekuwatan | Siklus kawin ≥500 | |
| Bahan lan Pelapisan | ||
| Jeneng Onderdil | Bahan | Pelapisan |
| Awak | Kuningan | Tri-Logam (CuZnSn) |
| Isolator | PTFE | — |
| Konduktor njero | Perunggu Fosfor | Ag |
| Mur Kopling | Kuningan | Ni |
| Paking | Karet Silikon | — |
| Penjepit Kabel | Kuningan | Ni |
| Ferrule | — | — |
| Lingkungan | ||
| Suhu Operasi | -45 ℃ nganti 85 ℃ | |
| Tarif Tahan Cuaca | IP67 | |
| RoH (2002/95/EC) | Tundhuk karo pengecualian | |
| Kulawarga Kabel sing Cocok | Kabel pengumpan 1-1/4'' | |

Model:TEL-DINM.114-RFC
Katrangan
Konektor DIN Male kanggo kabel feeder 1-1/4″
| Bahan lan Pelapisan | |
| Kontak pusat | Pelapisan Kuningan / Perak |
| Isolator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapisi karo tri-paduan |
| Paking | Karet Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Karakteristik Impedansi | 50 Ohm |
| Rentang Frekuensi | DC ~ 3 GHz |
| Resistensi Isolasi | ≥10000MΩ |
| Kekuwatan Dielektrik | 4000 V rms |
| Resistensi kontak tengah | ≤0.4mΩ |
| Resistensi kontak njaba | ≤1.5 mΩ |
| Kerugian Penyisipan | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Kisaran suhu | -40~85℃ |
| Tahan banyu | IP67 |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
