Adaptor Sudut digunakake kanggo masang macem-macem gantungan kabel menyang anggota menara sing miring tanpa ngebor bolongan ing sikil menara. Amarga sistem saluran transmisi RF mbutuhake akeh klem khusus kanggo ngencengi kabel lan peralatan, Telsto wis mbukak lini khusus iki kanggo aplikasi khusus kasebut. Kita bisa ngasilake klem adhedhasar kabutuhan pelanggan.
| Spesifikasi Umum | |
| Jinis Adaptor | Adaptor sudut |
| Jinis Bahan | Baja tahan karat 304 |
| Beban Maksimum | Kabel susun telu, 1 -5/8 inci |
| Pemasangan | 3/8 in, 3/4 in bolongan sing diketok |
| Dimensi | |
| Dawane njero | 25,40 mm |
| Jembar njero | 22,23 mm |
| Dawane njaba | 50,80 mm |
| Jembar njaba | 57,15 mm |
| Spesifikasi Mekanik | |
| Torsi Instalasi Maks. | 15,0 kaki lb |
| Torsi Instalasi Min | 11,0 kaki lb |
| Kekandelan Bahan | 2,667 mm |
| Spesifikasi sing Dikemas | |
| Dhuwur | 150 mm |
| Dawane | 350 mm |
| Jembar | 300 mm |
| Bobot Pangiriman | 23.30Kg |
| Jumlah Paket | 100 PCS |
Adaptor Baja Tahan Karat digunakake kanggo masang macem-macem gantungan kabel menyang anggota menara sing miring tanpa ngebor bolongan apa wae ing sikil menara.
· 1. Bukaan ekstra amba 1'' kanggo fleksibilitas
· 2. Bolongan 3/4'' bisa dipasang nganggo gantungan snap-in
· 3. Bahan: baja tahan karat
· 4. Kalebu baut sirah kothak SS 3/8''X1-3/4''
| Bagean NO. | Katrangan | UOM |
| UA3 | Adaptor Sudut SS nganggo bolongan sing diketuk 3/4'' | Paket isi 10 |
| Syarat dagang | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Syarat pembayaran | T/T, L/C, Bisa dinegosiasikan |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 1 |
| Kapabilitas pasokan | 100000 potongan saben sasi |
| Wektu tunggu | 3-15 dina |
| Pangiriman | Laut, Udara, Ekspres |
| Pelabuhan | Shanghai |
| Kasedhiyan conto | Ya |
| Wektu conto | 3-5 dina |
| Kemasan | Kantong plastik, Karton, Palet |