Penutup Segel Gel kanggo kabel pengumpan 7/8'' menyang kit pentanahan
Aplikasi: Kit pentanahan kabel pengumpan 7/8” tahan cuaca
Ukuran: P124mm * L89.5mm * T40mm
Bobot Bersih, 107.5g
Kelas Penyegelan, IP 68
Model: TEL-GSC-7/8” kanggo piranti pentanahan
Katrangan: Produk Penutupan Segel Gel nyedhiyakake metode instalasi sing cepet lan gampang kanggo sambungan "jumper menyang antena" lan "jumper menyang feeder" sing tahan cuaca. Fitur:
Cepet dipasang. Pemasangan Telsto Gel Seal Closures bisa dirampungake sajrone sawetara detik.
Penutup Segel Gel Telsto gampang dicopot, lan umume bisa digunakake maneh.
Penutup Segel Gel Telsto minangka desain sing melingkar lan ora mbutuhake pedhot sambungan kabel.
Penutup Segel Gel Telsto ora mbutuhake piranti utawa bahan khusus kanggo instalasi
| Penutupan Segel Gel | |
| Model | TEL-GSC-7/8G |
| Fungsi | Penutup Segel Gel kanggo kabel pengumpan 7/8'' menyang kit pentanahan |
| Bahan | PC+SEBS |
| Ukuran | P124mm, L89.5mm, T40mm |
| Masukan | Pengumpan 7/8" (27-29mm) |
| Output | kabel pentanahan (7-8mm) |
| Bobot Bersih | 188g |
| Urip/durasi | Luwih saka 10 taun |
| Tahan korosi lan ultraviolet | H2S, lulus uji ultraviolet |
| Tahan es-salju | nganti 100mm, ora ana bocor banyu, ora ana owah-owahan wujud |
| Tingkat tahan banyu | IP68 |
| Tingkat tahan geni | HB |
| Tahan udan deres | 100E 150mm/jam |