Fitur: Penampilan apik banget Cocok kanggo pemasangan plafon biasa Pita frekuensi sing amba, gelombang ngadeg cendhek, kemampuan anti-gangguan sing kuwat
Aplikasi: Jangkoan omni-directional njero ruangan Sistem GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Spesifikasi Mekanik | |
| Dimensi | 204X115mm |
| Bobot | 0.5Kg |
| Bahan Radiator | Kuningan berlapis perak |
| Bahan Radome | ABS |
| Werna Radome | Putih gading |
| Kelembapan Operasional | < 95% |
| Suhu operasi | -40~55 ℃ |
| Spesifikasi Listrik | |
| Rentang Frekuensi | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Keuntungan | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarisasi | Vertikal |
| Kebunderan pola, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Ambane balok vertikal | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedansi Input | 50Ω |
| Daya Input Maks. | 50W |
| Konektor | N Wadon |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
