806-960 MHz & 1710-2700 MHz
Polarisasi Vertikal
Panggunaan njero ruangan utawa njaba ruangan
Pemasangan ing tembok utawa Pemasangan Pipa
Penampilan sing apik banget Tahan benturan sing apik, kemampuan tahan banyu lan anti korosi Paket kit pemasangan standar kanggo nyekeli tiang Dimensi sing dioptimalake Dirancang nganggo teknologi pita amba, gain medium, rasio gelombang ngadeg sing endhek
Aplikasi: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Sistem Wi-Fi
Tindakake prosedur iki kanggo masang antena nganggo tiang penahan, nyetel sudut miring antena, ngencengi baut, sekrup, lan mur. (1) Kit pemasangan bentuk L kudu disejajarkan karo baut antena, dipasang ring rata, pengait pegas, tutup sekrup, banjur mur sing dikunci. (2) Batang ulir bentuk U saka M6 ngliwati kit pemasangan bergerigi lan bentuk L, antena sing dicekel nganggo tiang diameter 35-50mm, banjur mur sing dikunci. (3) Kanggo entuk sinyal sing paling apik, atur sudut pitching antena liwat posisi bolongan kit pemasangan bentuk L, banjur ngunci kabeh mur lan nutup ujung konektor antena. (4) Dhuwur ereksi kudu luwih saka 3 meter saka tingkat dasar, uga wilayah cedhak ereksi ora duwe bangunan dhuwur lan logam sing luwih gedhe. Cekak aos, lahan sisih mbukak.
Fitur-fitur:
● Penampilan sing apik banget
● Kemampuan pertahanan sing apik, tahan benturan, tahan banyu, anti korosi, lan liya-liyane.
| Spesifikasi Mekanik | |
| Dimensi | 445*210*65 |
| Bobot | 1 Kg |
| Bahan Radiator | Tembaga |
| Bahan Radome | ABS |
| Werna Radome | Putih gading |
| Kelembapan Relatif | 5%-95% |
| Suhu operasi | -40~60 ℃ |
| Piranti pemasangan | Pemasangan Dinding & Pemasangan Pipa |
| Spesifikasi Listrik | |
| Rentang Frekuensi | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Keuntungan | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarisasi | Vertikal |
| Ambane sinar setengah daya | T:65/50° V:55/40° |
| Rasio Ngarep menyang Mburi | 20 dB |
| Impedansi Input | 50Ω |
| Daya Input Maks. | 50W |
| Proteksi bledhek | Tanah DC |
| Konektor | N Wadon |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
