Fitur: Penampilan apik banget Cocok kanggo pemasangan ing langit-langit biasa Pita frekuensi sing amba, gelombang ngadeg cendhek, kemampuan anti-gangguan sing kuwat.
| Barang | Spesifikasi |
| Rentang Frekuensi | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Keuntungan | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Impedansi Input | 50Ω |
| Polarisasi | Vertikal |
| Ambane balok horisontal | 360° |
| Ambane balok vertikal | 85±15°/55±15° |
| Daya Maksimum | 50W |
| Jinis konektor | N-Wadon |
| Diameter | Ø164x94mm |
| Werna | Putih |
| Suhu | Operasi: -40℃~+60℃ |
| Rentang Kelembapan Relatif | 5% ~ 95% |
| Cara Pemasangan | Dipasang nganggo sekrup |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
