Adaptor sing diprodhuksi dening Telsto Development Co., Limited ana ing macem-macem konfigurasi kaya ing seri utawa antarane seri, desain lurus utawa miring lan sawetara nganggo fitur pemasangan panel.
Adaptor-adaptor iki diklasifikasikake miturut aplikasi sing dikarepake, sing saben-saben mbutuhake sifat khusus. Ana patang klompok utama sing diidentifikasi nganggo kode warna ing katalog iki: adaptor standar, presisi, inter-modulasi pasif rendah (PIM), lan adaptor quick-mate.
Adaptor RF Telsto nduwèni rentang frekuensi operasional DC-3 GHz, nawakake kinerja VSWR sing apik banget lan modulasi Inter Pasif Rendah {PIM3 Rendah ≤-155dBc (2 × 20W)}. Iki ndadèkaké cocog banget kanggo digunakaké ing stasiun pangkalan seluler, sistem antena terdistribusi (DAS) lan aplikasi sel cilik.
| Produk | Katrangan | Nomer Bagean |
| Adaptor RF | Adaptor Wadon 4.3-10 menyang Wadon Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptor 4.3-10 Female menyang Din Male | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptor 4.3-10 Female menyang N Male | TEL-4310F.NM-AT | |
| Adaptor 4.3-10 Male menyang Din Female | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptor Male menyang Din Male 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT | |
| Adaptor 4.3-10 Lanang menyang N Wadon | TEL-4310M.NF-AT | |
| Adaptor Sudut Tengen Din Female menyang Din Female | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptor N Female menyang Din Male | TEL-NF.DINM-AT | |
| Adaptor N Female menyang N Female | TEL-NF.NF-AT | |
| Adaptor N Male menyang Din Female | TEL-NM.DINF-AT | |
| Adaptor N Male menyang Din Male | TEL-NM.DINM-AT | |
| Adaptor N Male menyang N Female | TEL-NM.NF-AT | |
| Adaptor Sudut Tengen N Male menyang N Male | TEL-NM.NMA.AT | |
| Adaptor N Male menyang N Male | TEL-NM.NM-AT | |
| Adaptor Sudut Tengen 4.3-10 Wanita menyang 4.3-10 Pria | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| Adaptor RF Sudut Tengen DIN Female menyang Din Female | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adaptor RF Sudut Tengen N Female menyang N Female | TEL-NFA.NF-AT | |
| Adaptor N Male menyang 4.3-10 Female | TEL-NM.4310F-AT | |
| Adaptor Sudut Tengen N Male menyang N Female | TEL-NM.NFA-AT |

Model:TEL-4310M.DINM-AT
Katrangan
Adaptor Male menyang Din Male 4.3-10
| Bahan lan Pelapisan | |
| Kontak pusat | Pelapisan Kuningan / Perak |
| Isolator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapisi karo tri-paduan |
| Paking | Karet Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Karakteristik Impedansi | 50 Ohm |
| Rentang Frekuensi | DC ~ 3 GHz |
| Resistensi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kekuwatan Dielektrik | ≥2500 V rms |
| Resistensi kontak tengah | ≤3.0 mΩ |
| Resistensi kontak njaba | ≤2.0 mΩ |
| Kerugian Penyisipan | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Kisaran suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan banyu | IP67 |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
