Adaptor Sudut Tengen N Male menyang N Male Konektor RF Male Tipe N Konektor Adaptor Kabel Koaksial RF
Konektor RF Telsto nduwèni rentang frekuensi operasional DC-3 GHz, nawakake kinerja VSWR sing apik banget lan modulasi Inter Pasif Rendah. Iki ndadèkaké cocog banget kanggo digunakaké ing stasiun pangkalan seluler, sistem antena terdistribusi (DAS) lan aplikasi sel cilik.
Adaptor Coax minangka cara sing sampurna kanggo ngganti jinis kelamin utawa jinis konektor kanthi cepet ing kabel sing wis diputus.
Desain konektor adaptor sudut kanan N lanang menyang N lanang Telsto RF Coaxial kanthi impedansi 50 Ohm. Iki diprodhuksi miturut spesifikasi adaptor RF sing tepat lan nduweni VSWR maksimum 1.15:1.
Proses terminasi kabel crimp lan clamp digunakake kanggo seri iki.
| Rentang Suhu | -55~+155°C (Kabel PE -40~+85°C) |
| Impedansi | 50Ω |
| Getaran | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Rentang Frekuensi | DC-11GHz |
| Kerugian Penyisipan | <= 0.24dB/6GHz |
| Tahan Tegangan | 2500V rms ing lumahing segara |
| Tegangan Kerja | 1000Vr.ms ing lumahing segara |
| Resistensi Isolasi | >= 5000 MΩ |
| Gaya penahan mur kopling | 450N |
| Kekuwatan | >= 500 (siklus) |
| Resistensi kontak | Kontak Pusat <=1mΩ |
| Kontak Njaba <=1mΩ | |
| Rasio Gelombang Tegangan Menegak | Lurus <= 1.15/6GHz |
| Sudut tengen <= 1.25/6GHz |
● Adaptor tipe N lanang menyang N lanang nduweni awak sudut tengen. Adaptor koaksial N jinis sudut tengen iki minangka adaptor siku RF sudut tengen 90 derajat.
● Jinis: Konektor sudut kanan 90 derajat lanang tipe N, Adaptor M/M, Adaptor Koaksial RF Coax.
● Ditrapake sacara wiyar kanggo peralatan radio lan instrumen kanggo nyambungake kabel koaksial RF. Bisa ijolan karo produk internasional sing padha.
● Werna: Nada Perak, Dilapisi Nikel.
| Produk | Katrangan | Nomer Bagean |
| Adaptor RF | Adaptor Wadon 4.3-10 menyang Wadon Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptor 4.3-10 Female menyang Din Male | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptor 4.3-10 Male menyang Din Female | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptor Male menyang Din Male 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Katrangan
Adaptor RF Sudut Tengen N Male menyang N Male
| Bahan lan Pelapisan | |
| Kontak pusat | Pelapisan Kuningan / Perak |
| Isolator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapisi karo tri-paduan |
| Paking | Karet Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Karakteristik Impedansi | 50 Ohm |
| Rentang Frekuensi | DC ~ 6 GHz |
| Resistensi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kekuwatan Dielektrik | ≥2500 V rms |
| Resistensi kontak tengah | ≤1.0 mΩ |
| Resistensi kontak njaba | ≤0,25 mΩ |
| Kerugian Penyisipan | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 lurus;≤1.25 sudut tengen |
| Kisaran suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan banyu | IP67 |
Pandhuan Pemasangan Kabel Super Fleksibel N utawa 7/16 utawa 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur ngarep
B. mur mburi
C. gasket

Dimensi stripping kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 2), kudu digatekake nalika ngupas:
1. Permukaan ujung konduktor njero kudu dipotong miring.
2. Copot rereged kayata kerak tembaga lan gerigi ing lumahing ujung kabel.

Ngrakit bagean sealing: Pasang bagean sealing ing sadawane konduktor njaba kabel kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar 3).

Ngrakit mur mburi (Gambar 3).

Gabungke mur ngarep lan mburi kanthi ngiket kaya sing dituduhake ing diagram (Gambar (5))
1. Sadurunge masang sekrup, olesake lapisan gemuk pelumas ing o-ring.
2. Jaga mur mburi lan kabel ora obah, Kencangkan awak cangkang utama ing awak cangkang mburi. Kencangkan awak cangkang utama saka awak cangkang mburi nggunakake kunci inggris. Perakitan wis rampung.
